X

گروه چشم پزشکی

گروه چشم پزشکی

گروه چشم پزشکی بیمارستان عرفان یکی از دپارتمان‌های بزرگ بیمارستان است که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت می‌کند. ما در این گروه، در حفظ و نگهداشت گوهر بینایی تلاش می‌نماییم. پزشکان ما از اساتید بنام چشم پزشکی هستند که در رشته‌های مختلف فوق تخصصی آموزش دیده‌اند.

امسال دهمین سالی است که بیمارستان عرفان پس از فعالیت‌های درخشان، موفق به کسب مدال دیاموند کانادا شده است. گروه چشم پزشکی بیمارستان عرفان یکی از فعال‌ترین گروه‌های تخصصی بیمارستان است که خدمات شایان ذکری در راستای ارتقای کیفیت و کمیت بینایی بیماران انجام داده است.

در گروه چشم پزشکی بیمارستان عرفان سالانه به هزاران بیمار مراجعه کننده به بیمارستان، خدمات به‌روز و کارآمد ارائه می‌شود که منطبق بر فناوری‌های روز دنیا است.


نوآوری‌های پیشرفته پزشکی

عزم و مأموریت ما حل مشکلات و درمان بیماری‌های چشمی و بهبود بینایی است. چشم پزشکان ما با استفاده از تجربیات و توان علمی خود و استفاده از جدیدترین ابزارها و تجهیزات، در راستای تحقق این امر مهم گام بر می‌دارند.


تعهد به تحقیق و الزام به دانش

چشم پزشکان بیمارستان عرفان جهت بررسی علت، پیشگیری از بیماری‌های چشمی و اثربخشی درمان بیماری‌های چشم گام‌های بلندی را در اعتلای دانش چشم پزشکی در بیمارستان عرفان برداشته‌اند و آموزش‌های متعددی در زمینه دژنراسیون ماکولا، گلوکوم، رتینوپاتی دیابتی، خشکی چشم و علل کم بینایی در تمامی سطوح برگزار نموده‌اند.


امروز و آینده چشم پزشکی

با تلاش مستمر گروه چشم پزشکی عرفان در راستای ارتقای دانش چشم پزشکی و ارائه خدمات درمانی و جراحی نوین چشم، امیدواریم که از بروز بیماری‌های چشم پیشگیری شود و دیگر هیچ فردی از کم بینایی رنج نبرد.

 

 

دی ان ان