X
آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان عرفان

بخش تخصصی ایمونوهماتولوژی آزمایشگاه بیمارستان عرفان از سال ۹۸ آغاز به کار نموده است. این بخش اولین و تنها مرکز خصوصی ارائه دهنده خدمات حوزه ایمونوهماتولوژی به هم وطنان گرامی می باشد. این آزمایشگاه سعی دارد با بهره گیری از فناوری ها و تجهیزات به روز دنیا و نیروی کار مجرب و متخصص، خدمات مناسب آزمایشگاهی را در اختیار بیماران با سابقه تزریق خون یا بارداری و پزشکان آن ها قرار دهد. این بخش در تلاش است با ارائه خدمات آزمایشگاهی مناسب، ارائه مشاوره و هم چنین آموزش مراکز بیمارستانی/ پزشکی از عواقب خطرناک ناشی از تزریق خون ناسازگار به بیماران جلوگیری کند.

هدف کلی آزمایشگاه:
– گزارش دقیق و با کیفیت نتایج آزمایش
– ارائه خدمات سریع در محیطی دوستانه و حرفه ای به بیماران
– برخورداری از کارکنان توانمند و مطلع از دانش استاندارد روز
– استفاده از تجهیزات و مواد آزمایشی با کیفیت و دارای تاییدیه


مدیرگروه و مسئول فنی صبح: 
مسئول فنی عصر: 
سوپروایزر آزمایشگاه:  

اسامی پزشکان آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان عرفان


انجام تست در منزل و تلفن گویا آزمایشگاه: 
انجام تست در منزل و تلفن های تماس مستقیم آزمایشگاه: 02123021663

سایت آزمایشگاه بیمارستان عرفان

 


http://lab.erfanhospital.ir/
 

www.erfanlab.com


 


نتایج آزمایشگاه بیمارستان عرفان مورد تائید ایرلاین های (شرکت های هواپیمایی) زیر میباشد:

 

 


تست‌های آزمایشگاهی ابزار ارزشمندی برای تشخیص بیماری، کنترل آن و پیگیری درمان هستند که به طور منظم توسط پزشک تجویز می‌شوند. هر تست، اطلاعات مهمی را از وضعیت بیمار در اختیار پزشک قرار می‌دهد و امکان تصمیم‌گیری صحیح را برای پزشک فراهم می‌کند. متخصصین فعال در این بخش که نمونه‌های آزمایشگاهی را از بیماران دریافت کرده و بررسی می‌کنند، کار خود را با دقت بسیار انجام می‌دهند زیرا هر نمونه، متعلق به یک بیمار است که ارائه نتایج دقیق آزمایش جهت تشخیص بیماری و درمان وی، اهمیت بسیار دارد.

آزمایشگاه بیمارستان عرفان با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و بهره‌مندی از تکنولوژیست‌های کار آزموده، خدمات وسیعی را در زمینه انجام انواع آزمایش‌های تشخیصی و پاتولوژیک ارائه می‌دهد. در این آزمایشگاه، چندین بخش تخصصی در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر هستند:

  1.     بانک خون: برای تأمین خون مورد نیاز جهت بیماران سرطانی و شیمی درمانی بوده و همچنین خون مورد نیاز در اتاق عمل را فراهم می‌کند.
  2.     بیوشیمی: اندازه‌گیری دقیق اکثر ترکیبات حاصل از سوخت و ساز بدن مانند گلوکز (قند خون)، کلسترول، اوره، کراتینین، سدیم، پتاسیم و غیره در این بخش انجام می‌گیرد که می‌تواند ابتلا به دیابت، بیماری‌های کلیوی و بیماری‌های قلبی را نشان دهد.
  3.     هماتولوژی (خون‌شناسی): خدمات مربوط به آزمایش سلول‌های خون شامل گلبول قرمز، گلبول سفید و پلاکت‌ها و تست‌های انعقادی را ارائه می‌نماید که از جمله آن‌ها، تست‌های CBC و Hb ، تشخیص عفونت خون، کم‌خونی و سرطان خون هستند.
  4.     هورمون: آزمایش‌های مربوطه برای بررسی مشکلات هورمونی مانند تیروئید، در این قسمت انجام می‌شود.
  5.     پاتولوژی: آماده‌سازی بافت نمونه‌برداری شده با جراحی و تشخیص سرطانی بودن یا نبودن نمونه‌ها، در این بخش انجام می‌گیرد.
  6.     میکروب‌شناسی: در این بخش بررسی و آنالیز باکتری‌ها و ویروس‌ها و ... موجود در بدن صورت می‌گیرد. بدین منظور کشت خون، ادرار و مخاط جهت تشخیص عفونت و تعیین آنتی‌بیوتیک مناسب برای درمان فرد انجام می‌شود.
  7.     نمونه‌گیری: برای دریافت نمونه از بیمار، متناسب با نوع آزمایش انجام می‌شود.
  8.  آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان عرفان با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و بهره‌مندی از تکنولوژیست‌های کار آزموده، خدمات وسیعی را در زمینه انجام انواع آزمایش‌های تشخیصی و پاتولوژیک ارائه می‌دهد.


آزمایشگاه عرفان به مدرن‌ترین و مجهزترین دستگاه‌ها تجهیز شده که امکان انجام تمام انواع تست‌ها را فراهم کرده است. همچنین جهت رفاه حال مراجعین محترم، فعالیت این مرکز به صورت شبانه‌روزی بوده و تحویل نتیجه آزمایش در کمترین زمان ممکن و از طریق پست الکترونیکی نیز صورت می‌گیرد.

 

دی ان ان