X

ارتوپدی

امکانات درمانی / گروه های تخصصی پزشکی / ارتوپدی
گروه تخصصی ارتوپدی بیمارستان عرفان

مدیر گروه: 

 


تلفن: 02123021000

آدرس: آدرس : سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان شهید ریاضی بخشایش، بیمارستان عرفانگروه تخصصی جراحی ارتوپدی بیمارستان عرفان, با حضور جمعی از بهترین متخصصین این رشته که برخی از ایشان, دارای فلوشیپ فوق تخصصی شاخه های مختلف ارتوپدی هستند, به بیماران سرپایی و بستری در این بیمارستان خدمات مهمی ارائه می کند. 
جراحی ارتوپدی بیمارستان عرفان در ممتاز بودن تکنیک های جراحی و داشتن توانایی های منحصر به فرد و نوآورانه در درمان مشکلات ساده و پیچیده ارتوپدی شناخته شده هستند.
جراحان بیمارستان با استفاده از دانش روز علم پزشکی روش هایی را که منجر به بهبود التیام, افزایش سرعت توانبخشی و به دست آمدن نتایج بهتر می شود, به کار می گیرند.
پزشکان متخصص و فوق تخصص در این گروه, با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مخصوص جراحی ارتوپدی در این مرکز, امکان انجام پیچیده ترین جراحی های ارتوپدی را برای بیماران فراهم نموده اند. علاوه بر این, وجود تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی ماهر در بخش های فیزیوتراپی, تصویربرداری و رادیوتراپی این بیمارستان, کمک شایانی به تشخیص بهتر, درمان کامل تر و توانبخشی مناسب تر بیماران ارتوپدی این مرکز کرده است.
ارائه خدمات با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی و مدرن ترین تجهیزات پزشکی در سطح استاندارد های بین المللی همگام با مراکز مشهور و معتبر در آمریکا و اروپا میباشد. جراحان ارتوپدی بیمارستان عرفان از پیشرفته ترین تکنیک ها و تکنولوژی ها به منظور بهبود روند درمان افراد مبتلا به مشکلات اسکلتی – عضلانی استفاده می کنند. این جراحان در تشخیص و درمان اختلالات استخوان ها, لگن, مفاصل, رباط ها, تاندون ها, ماهیچه ها و اعصاب (سیستم اسکلتی عضلانی) تخصص دارند.

جراحی های تعویض مفصل
یکی از مهمترین انواع جراحی های رشته ارتوپدی, جراحی های تعویض مفصل می باشد. چراکه کیفیت انجام این جراحی ها می-تواند تاثیر قابل توجهی بر کیفیت زندگی بیمارانی که نیاز به این عمل ها دارند, بگذارد. یک نمونه شایع و بارز از این جراحی ها, جراحی تعویض مفصل لگن می باشد. سخت ترین و پیچیده ترین جراحی های تعویض مفصل لگن و ریویژن (اصلاح و تعبیه مجدد) پروتز لگن که در دنیا انجام می شود, در بیمارستان عرفان نیایش, با بهترین کیفیت ممکن برای بیماران ایرانی و بیمارانی که از کشورهای دیگر مراجعه کرده اند, به طور شایع در حال انجام می باشد. 
علاوه بر آن, جراحی های تعویض مفصل زانو و سایر مفاصل با بهترین و باکیفیت ترین امکانات حین عمل و پروتزهای موجود, همراه با آخرین تکنولوژی تعویض مفصل روز دنیا انجام می شود و تمام این ها باعث شده این مرکز, توانایی کسب امتیاز لازم برای آموزش بین المللی فلوشیپ های فوق تخصصی را کسب کند.

از سایر جراحی های ارتوپدی که به طور شایع در این مرکز انجام می شود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • جراحی ترمیم شکستگی نقاط مختلف اندام ها, لگن و استابولوم همراه با ترمیم پارگی تاندون ها و رباط ها و آسیب عصب های محیطی
  • جراحی های آرتروسکوپیک مفاصل جهت ترمیم رباط ها و سایر ضایعات داخل مفصلی
  • جراحی تنگی کانال مچ دست (CTS)
  • جراحی بیماری های مختلف ستون فقرات
  • جراحی اصلاح ناهنجاری ها و بدشکلی های اندام ها
  • جراحی تومور های استخوان ها و مفاصل اندام ها
  • جراحی های قطع عضو در موارد سیاه شدگی و عفونت شدید عضو

 
فوق تخصص های مرتبط با گروه ارتوپدی:
فوق تخصص مفصل ران - لگن (HIP)
فوق تخصص مفصل شانه ( SHOULDER )
فوق تخصص مفصل مچ پا (  ANKLE )
فوق تخصص دست ( HAND ) 
​فوق تخصص ستون فقرات

اخبار و مقالات
  • بیماری های مرتبط
دی ان ان