X

آموزش پزشکان

دپارتمان آموزش / آموزش / آموزش پزشکان
آموزش پزشکان
 • 3

  آموزش مداوم

   اداره كل آموزش مداوم جامعه پزشكی

  مرکز آموزش مدام در راستای ارتقاء سلامت، از طریق آموزش به تمامی دانش آموختگان جامعه پزشكی، تدوین سیاست های آموزش مداوم جامعه پزشكی كشور با هدف حمایت از مشمولین و تدوین استانداردهای آموزش مداوم جامعه پزشكی و اعتباربخشی مراكز آموزش مداوم جهت ارتقاء كیفیت آموزش مداوم انجام وظیفه می كند.

  سایت رسمی آموزش مداوم جامعه پزشکی

   

 • 5

  آموزش پزشکان4

  این بخش با هدف آموزش و راهکارهای بهبود برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی و پزشکی انجام شده است.

   

 

 • 1

  پیشرفته‌ترین و جدید‌ترین روش درمان 1

  بروشورهایی جهت معرفی خدمات قابل ارائه بیمارستان عرفان در این قسمت آماده گردیده است. که با دانلود و داشتن آنها میتوانید از کلیه خدمات درمانی، بهداشتی و مراقبتی مطلع شده و در صورت نیاز بهره مند شوید.

 • 2

  معرفی تکنولوژی‌های پزشکی

  با توجه به پیشرفت علم در عرصه پزشکی، دسترسی به تکنولوژی های به روز جهت ارائه خدمات بهتر و سریعتر الزامی می باشد.  گروه بیمارستانی عرفان همواره با وردات این تکنولوژی و بهره مندی از متخصصان خبره توانسته خود را با طلایه داران این صنعت همگام نماید.

 
دانلود کلیه مطالب آموزشی و محتوای الکترونیکی را از این لینک بدست آورید
 
طب پیشگیری و ارتقاء سلامت

گروه تخصصی جراحی مغز و اعصاب

گروه تخصصی جراحی اورتوپدی

گروه تخصصی جراحی اورتوپدی
جراحی ارتوپدی بیمارستان عرفان در ممتاز بودن تکنیک های جراحی و داشتن توانایی های منحصر به فرد و نوآورانه در درمان مشکلات ساده و پیچیده ارتوپدی شناخته شده هستند.
جراحان بیمارستان با استفاده از دانش روز علم پزشکی روش هایی را که منجر به بهبود التیام، افزایش سرعت توانبخشی و به دست آمدن نتایج بهتر می شود، به کار می گیرند.

ارائه خدمات با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی و مدرن ترین تجهیزات پزشکی در سطح استاندارد های بین المللی همگام با مراکز مشهور و معتبر در آمریکا و اروپا میباشد. جراحان ارتوپدی بیمارستان عرفان از پیشرفته ترین تکنیک ها و تکنولوژی ها به منظور بهبود روند درمان افراد مبتلا به مشکلات اسکلتی – عضلانی استفاده می کنند. این جراحان در تشخیص و درمان اختلالات استخوان ها، لگن، مفاصل، رباط ها، تاندون ها، ماهیچه ها و اعصاب (سیستم اسکلتی عضلانی) تخصص دارند.

در این بخش از علاقه مندان و دانش پدیزان می توانند، ضمن یادگیری فیلم های تولید شده توسط پزشکان و اساتید جراحی ارتوپدی بیمارستان عرفان را مشاهده نمایند.

اسامی پزشکان متخصص جراحی ارتوپدی بیمارستان عرفان
 


 

دی ان ان