X

نشریات علمی و پزشکی و انتشارات و فروشگاه های کتاب آنلاین کشور

نشریات علمی و پزشکی و انتشارات و فروشگاه های کتاب آنلاین کشور

 

 
تمرکززدایی و تسهیل در دسترسی به منابع و اسناد از اهداف مرکز مطالعات عرفان در سال‌های اخیر بوده است، با توسعه خدمات برخط و مبتنی بر فضای مجازی، این اهداف را محقق نماییم؛ اهدافی که حالا با شیوع ویروس کرونا و الزاماتی که پروتکل‌های بهداشتی بر آن تاکید دارد، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.​
 
تازه های منتشر شده در رده فیزیوتراپی

کتب تخصصی توانبخشی و فیزوتراپی منتشر شده توسط پزشکان گروه عرفان

 

Book Mock-Up 02Untitled-1

در طی 40 سالی که از اولین تعویض مفصل لگن می گذرد، میلیون ها نفر در سراسر دنیا از بیماری های ناتوان کننده مفصل لگن رهایی یافته اند. آن ها توانسته اند بدون درد راه بروند و فعالیت های خود را از سر گیرند. به همین دلیل، جراحی تعویض مفصل لگن به عنوان یک معجزه نوین پزشکی به شمار می رود و از آن به عنوان عمل قرن 21 یاد می شود. به اطلاع مي رساند كتاب ١+١٠٠ پرسش و پاسخ پيرامون جراحي تعويض مفصل لگن تاليف دكتر افشين طاهري اعظم ( فلوشيپ جراحي لگن و مفصل ران و عضو هيئت علمي دانشگاه ) با مقدمه دكتر غلامعلي عكاشه ( رئيس انجمن جراحان ارتوپدي ايران ) توسط انتشارات تيمورزاده -نشر طبيب منتشر شد. این کتاب در واقع یک راهنمای بسیار مفید در مورد تعویض مفصل لگن است و اطلاعات جامعی را پیرامون ساختار، بیماری ها و جراحی های آن، به تفصیل بیان می کند.


Book Mock-Up 02-01Untitled-1

در این کتاب شما خواهید دانست: جراحی تعویض مفصل چه انواعی دارد؟ چرا ممکن است شما کاندید جراحی تعویض مفصل لگن باشید؟ ساختار مفصل لگن طبیعی چگونه است؟ چه اتفاقی می افتد که مفصل لگن شما به خوبی کار نمی کند؟ علل درد و ناراحتی در مفصل لگن چیست؟ یک مفصل لگن آسیب دیده چه علائم و نشانه هایی دارد؟ چگونه پزشک وجود بیماری آرتروز در مفصل لگن را تشخیص می دهد؟ چه روش های تشخیصی برای بررسی مفصل لگن غیرطبیعی وجود دارد؟

چه روش های درمانی غیرجراحی برای مفصل لگن بیمار وجود دارد؟ در هنگام جراحی مفصل لگن چه مراحلی طی می شود؟ ایمپلنت های قابل دسترسی چه انواع مختلفی دارند و از چه اجزایی ساخته شده اند؟ در دوره بلافاصله قبل از جراحی و بعد از جراحی مفصل لگن به چه نکاتی باید آگاهی داشت؟ انجام چه فعالیت هایی بعد از عمل جراحی لگن برای بیماران قابل انتظار است؟ چگونه باید از مفصل لگن خود مراقبت کنید؟ عمل جراحی لگن چه ریسک ها و خطراتی دارد؟ هدف از درمان توانبخشی و فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی تعویض مفصل لگن چیست؟


 

fancy-line

معرفی کتب روز تخصصی توانبخشی و فیزوتراپی

 

Book Mock-Up 01

نام کتاب:

مولف/ مترجم:

انتشارات:

سال انتشار:

بخش کوتاهی از کتاب:


Book Mock-Up 01

نام کتاب:

مولف/ مترجم:

انتشارات:

سال انتشار:

بخش کوتاهی از کتاب:


 

fancy-line

لیست ناشران کتب تخصصی توانبخشی و فیزوتراپی

 

انتشارات ستایش هستیانتشارات مهرساانتشارات ارجمندانتشارات جامعه نگر

 


 

fancy-line

لینک مستقیم دانلود کتب تخصصی توانبخشی و فیزوتراپی

لیست کتابهای فیزیوتراپی فارسی

لیست کتابهای الکترونیکی اپتومتری

لیست کتابهای الکترونیکی آناتومی

لیست کتابهای الکترونیکی شنوایی شناسی

لیست کتابهای الکترونیکی عمومی پزشکی

لیست کتابهای الکترونیکی فیزیوتراپی

لیست کتابهای الکترونیکی کاردرمانی

 

شناسه استاندارد بین‌المللی کتابخانه(شابکا)

fancy-line

شناسه استاندارد بین‌المللی کتابخانه(شابکا)

 

پایگاههای اطلاعاتی جامع و علم سنجی

fancy-line

پایگاههای اطلاعاتی جامع و علم سنجی