X

امکانات رفاهی بیمارستان

پارکینگ

پارکینگ مخصوص مراجعه کنندگان در کنار خیابان بخشایش خیابان 17 غربی قرار دارد که استفاده از آن آزاد می ­باشد.

از قسمت پارکینگ امکان بکارگیری ویلچیر برای انتقال بیمار به داخل بیمارستان وجود دارد.

دسترسی از طریق درب ورودی اصلی بیمارستان ممکن بوده و آسانسورها، دسترسی آسان در داخل ساختمان بیمارستان را فراهم کرده اند.

 

سایر امکانات رفاهی بیمارستان


امکانات رفاهی بیمارستان | راهنمای ملاقات | مسیرهای دسترسی به بیمارستان عرفان | نحوه مراجعه از فرودگاه | راهنمای طبقات

 

 

 


امکانات رفاهی بیمارستان

جهت رفاه حال مراجعین محترم، امکانات زیر در داخل بیمارستان عرفان فراهم شده است.

 • بانک
 • کافی شاپ
 • تاکسی سرویس
 • سمعی و بصری، تحریر و کپی
 • دستگاه های خودپرداز
 • نمازخانه
 • امداد آمبولانس
 • گل فروشی
 • سوپرمارکت
 • مترجم به زبان های انگلیسی، عربی، کردی و ترکی
 • اتاق های خصوصی و VIP 
 • راهنمای ملاقات

 

 

 

 


مراجعین محترم

با توجه به پاندمی بیماری کرونا و دستورالعمل های وزارت بهداشت از ملاقات با بیماران معذوریم.

 

خواهشمند است فقط یک نفر از بستگان (ترجیحا درجه یک) با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، جهت انجام امور پذیرش و بستری، بیماران را همراهی کنند و پس از بستری شدن بیماران از طریق تلفن بیمارستان و بخش مربوطه که به آنها داده می شود از وضعیت بیماران خود باخبر شوند.
پرسنل بخش ها بر اساس فرآیند پیش بینی شده، در ساعت 14 الی 16 با شما تماس گرفته و وضعیت بیمار شما را اطلاع رسانی خواهند کرد.
از همکاری شما عزیزان پیشاپیش سپاسگزاریم.

 

 

 

 مسیرهای دسترسی به بیمارستان عرفان

نحوه مراجعه از طریق وسایل حمل و نقل عمومی
شما می­ توانید از طریق اتوبوس، تاکسی و مترو به بیمارستان عرفان دسترسی پیدا کنید


خطوط اتوبوس
برای دسترسی به بیمارستان عرفان از طریق خطوط اتوبوس، می‌توانید خط میدان انقلاب به میدان صنعت را سوار شده و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين در ضلع جنوب شرقي پايانه سابق تاكسيراني پیاده شوید. سپس از مسیرهای زیر به بیمارستان مراجعه نمایید.

    مسیر شماره 1: خط 8-14 میدان صنعت – تأمین اجتماعی را که در بلوار پاكنژاد و قبل از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.
    مسیر شماره 2: خط 7-14 میدان صنعت – بلوار امامزاده را که در بلوار خوردين و بعد از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.
خطوط تاکسی
    مسیر شماره 1: دسترسی می‌تواند از طریق بزرگراه چمران، نیایش باشد.

خطوط مترو

    مسیر شماره 1: از طریق خط 2 متروی شهری می‌توانید به فلکه دوم صادقیه بروید. سپس خط 12-7 مترو صادقیه – میدان صنعت را که در ايستگاه اشرفي واقع در بزرگراه اشرفي اصفهاني و بعد از فلكه دوم صادقيه واقع شده، سوار شوید و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين پیاده شوید. سپس از مسیرهای ذکر شده در بخش خطوط اتوبوس، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: از طریق خط 4 متروی شهری می‌توانید به میدان انقلاب بروید. سپس طبق مسیرهای ذکر شده در خطوط اتوبوس، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.

 

 

 

 نحوه مراجعه از فرودگاه


فرودگاه مهرآباد

    مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: از طریق خطوط اتوبوس می‌توانید به صورت زیر مراجعه نمایید.
در ايستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط 3-5 فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید و در ايستگاه جلال واقع در بزرگراه شيخ فضل الله، نرسيده به جلال آل احمد پیاده شوید.
خط 12-7 مترو صادقیه – میدان صنعت را در ايستگاه جلال واقع در بزرگراه شيخ فضل الله، نرسيده به جلال آل احمد سوار شوید و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين پیاده شوید.
خط 7-14 میدان صنعت – بلوار امامزاده را که در بلوار خوردين و بعد از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

    مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: با استفاده از اتوبوس‌های شرکت ندای به آوران امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به بیمارستان عرفان، می‌توانید از طریق مسیر شماره 2 که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید.


نحوه مراجعه با اتومبیل شخصی

    مسیر شماره 1: از میدان انقلاب وارد بزرگراه چمران شمال و سپس نیایش غرب شوید. بعد از آن وارد خروجی بلوار پاکنژاد شده و میدان سرو را به سمت شرق ادامه دهید و از طریق خیابان بخشایش، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: از میدان انقلاب وارد بزرگراه چمران شمال و سپس نیایش غرب شوید. بعد از آن وارد خیابان سعادت آباد شده و میدان کاج را به سمت غرب ادامه دهید. با ورود به خیابان شهرداری و سپس خیابان میرزایی، وارد خیابان بخشایش شده و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.

 

 

 


راهنمای ملاقات

جهت مشاهده راهنمای طبقات اینجا کلیک کنید.

دی ان ان