X

سمعی بصری بیمارستان عرفان

راهنمای مراجعین / اطلاعات مفید / واحد سمعی بصری

واحد سمعی بصری بیمارستان عرفان
تیم قدرتمند استدیوی عکاسی و فیلمبرداری ما، اهمیت ثبت لحظات ارزشمند زایمان را درک می کنند.

 

مسئول واحد: مهیار محمودی

مکان قرارگیری در بیمارستان: طبقه همکف (G)، داخل حیاط بیمارستان

شماره تماس های ما جهت مشاوره و هماهنگی

02122357821 - 02123021608 - 09121727173

واحد سمعی بصری بیمارستان عرفان

(مجری عکاسی و فیلمبرداری در زمینه زایمان در اتاق عمل و بخش های بیمارستان عرفان(

دیزاین و طراحی اتاق مادر به بهترین شکل و طبق سلیقه مراجعه کننده  و مناسب با استاندارد پروتکل های درمانی و بهداشتی


استدیوی عکاسی و فیلمبرداری بیمارستان عرفان متشکل از کارشناسان با تجربه در این حوزه می باشند که با ارائه بهترین خدمات به شما مراجعین این اطمینان را بدهند که یکی از خاص ترین روزهای زندگی  شما به زیباترین و معنادارترین شکل ثبت شود.

در اینجا نحوه تولید و ارائه کلیه خدمات به مراجعین جهت زایمان در بیمارستان عرفان آورده شده است:

مشاوره:

ما با ملاقات با شما شروع می کنیم تا در مورد نیازها و ترجیحات شما صحبت کنیم. ما جزئیات برنامه تولد فرزند شما را در بیمارستان عرفان بررسی خواهیم کرد و به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ خواهیم داد.


آماده سازی:

قبل از موعد مقرر، مطمئن خواهیم شد که تمام تجهیزات لازم در بیمارستان عرفان یا مرکز زایمان تنظیم شده است. ما همچنین با پزشک مورد نظر شما هماهنگ می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که با همه سیاست‌ها و رویه‌های بیمارستان عرفان، نوع عملکرد تیم ما اختلالی ایجاد نمی کند و مطابقت دارد.


طراحی و دیزاین اتاق مادر در بخش بیمارستان عرفان:

واحد سمعی بصری بیمارستان فوق تخصصی عرفان به صورت اختصاصی و نسبت به سلیقه مراجعین می تواند اتاق مادر نوزاد را به بهترین شکل با تیمی مجرب و     حرفه ای طراحی و دیزاین کند که این امر می تواند باعث حس خوب مادر و همراهان، ثبت لحظاتی دلنشین تر برای مادر نوزاد و احساس راحتی و آرامش در بیمارستان و همینطور هرچه زیباتر شدن ویدیو و عکس ها شما عزیزان شود .


عکاسی و فیلمبرداری:

تیم ما قبل از بستری، در حین زایمان و پس از آن در زمان بستری شما، حضور خواهد داشت تا هر لحظه از روز خاص شما را ثبت کند. ما از تجهیزات و تکنیک های باکیفیت استفاده می کنیم تا مطمئن شویم تصاویر و ویدیوهایی که تولید می کنیم با بالاترین کیفیت هستند.


ویرایش و تحویل:

پس از تولد نوزاد شما، همه تصاویر و ویدیوهایی را که گرفته ایم به دقت ویرایش و پردازش می کنیم. ما مجموعه‌ای از بهترین عکس‌ها و همچنین یک ویدیوی کامل از تولد شما را در اختیار شما قرار خواهیم داد. بسته به ترجیحات شما می توانیم این فایل ها را به صورت دیجیتال یا چاپی تحویل دهیم.


ما تلاش می کنیم تا تجربه ای بدون استرس و لذت بخش را برای شما فراهم کنیم. ما درک می کنیم که زایمان یک رویداد منحصر به فرد و شخصی است و ما متعهد هستیم که آن را به گونه ای ثبت کنیم که نشان دهنده ذوق فردی شما باشد.

با آرزوی سلامتی برای همه مادران و نوزادان

 

شماره تماس های ما جهت مشاوره و هماهنگی

02122357821 - 02123021608 - 09121727173


 

دی ان ان