X

مسیرهای دسترسی

نحوه مراجعه از طریق وسایل حمل و نقل عمومی

شما می­ توانید از طریق اتوبوس، تاکسی و مترو به بیمارستان عرفان دسترسی پیدا کنید.


خطوط اتوبوس

برای دسترسی به بیمارستان عرفان از طریق خطوط اتوبوس، می‌توانید خط میدان انقلاب به میدان صنعت را سوار شده و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين در ضلع جنوب شرقي پايانه سابق تاكسيراني پیاده شوید. سپس از مسیرهای زیر به بیمارستان مراجعه نمایید.

    مسیر شماره 1: خط 8-14 میدان صنعت – تأمین اجتماعی را که در بلوار پاكنژاد و قبل از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.
    مسیر شماره 2: خط 7-14 میدان صنعت – بلوار امامزاده را که در بلوار خوردين و بعد از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.

 

خطوط تاکسی

    مسیر شماره 1: دسترسی می‌تواند از طریق بزرگراه چمران، نیایش باشد.

 

خطوط مترو

    مسیر شماره 1: از طریق خط 2 متروی شهری می‌توانید به فلکه دوم صادقیه بروید. سپس خط 12-7 مترو صادقیه – میدان صنعت را که در ايستگاه اشرفي واقع در بزرگراه اشرفي اصفهاني و بعد از فلكه دوم صادقيه واقع شده، سوار شوید و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين پیاده شوید. سپس از مسیرهای ذکر شده در بخش خطوط اتوبوس، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: از طریق خط 4 متروی شهری می‌توانید به میدان انقلاب بروید. سپس طبق مسیرهای ذکر شده در خطوط اتوبوس، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.

 

 

نحوه مراجعه از فرودگاه

فرودگاه مهرآباد

    مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: از طریق خطوط اتوبوس می‌توانید به صورت زیر مراجعه نمایید.

در ايستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط 3-5 فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید و در ايستگاه جلال واقع در بزرگراه شيخ فضل الله، نرسيده به جلال آل احمد پیاده شوید.
خط 12-7 مترو صادقیه – میدان صنعت را در ايستگاه جلال واقع در بزرگراه شيخ فضل الله، نرسيده به جلال آل احمد سوار شوید و در ايستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردين پیاده شوید.
خط 7-14 میدان صنعت – بلوار امامزاده را که در بلوار خوردين و بعد از ميدان صنعت واقع است، سوار شوید. در ايستگاه تره بار واقع در فرحزادي، بالاتر از خیابان مطهري و قبل از ميدان بوستان پیاده شوید. پس از حدود 100 متر پیاده‌روی، به بیمارستان عرفان می‌رسید.

 


فرودگاه بین المللی امام خمینی

    مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.
    مسیر شماره 2: با استفاده از اتوبوس‌های شرکت ندای به آوران امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به بیمارستان عرفان، می‌توانید از طریق مسیر شماره 2 که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید.

 

 

نحوه مراجعه با اتومبیل شخصی

    مسیر شماره 1: از میدان انقلاب وارد بزرگراه چمران شمال و سپس نیایش غرب شوید. بعد از آن وارد خروجی بلوار پاکنژاد شده و میدان سرو را به سمت شرق ادامه دهید و از طریق خیابان بخشایش، به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.


    مسیر شماره 2: از میدان انقلاب وارد بزرگراه چمران شمال و سپس نیایش غرب شوید. بعد از آن وارد خیابان سعادت آباد شده و میدان کاج را به سمت غرب ادامه دهید. با ورود به خیابان شهرداری و سپس خیابان میرزایی، وارد خیابان بخشایش شده و به بیمارستان عرفان مراجعه نمایید.

 

دی ان ان