X

اخبار و رویدادها

اخبار و رویدادهای بیمارستان عرفان
نشانهای گرند آفیسر انگلستان (British Grand Officer) و گرند آفیسر لهستان (Polish Grand Officer)
جمعه، 08 شهریور 1398 - 11:05

طی مراسمی باشکوه، نشانهای گرند آفیسر انگلستان (British Grand Officer) و گرند آفیسر لهستان (Polish Grand Officer) در زمینه مدیریت و راهبری از سوی نماینده سازمان ملل متحد در انگلستان به جناب آقای دکتر سید غلامرضا فنایی، رییس گروه بیمارستانی عرفان اعطاء گردید.

پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 12:44

پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری کشور روز جمعه 21 تیر 1398 در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

همایش بزرگ تجلیل از نخبگان روستای دستجه
جمعه، 12 بهمن 1397 - 04:09
همایش بزرگ تجلیل از 12 نخبه روستای دستجه به همت بنیاد نخبگان دکتر فنایی، در تاریخ 11 بهمن ماه 97 در سالن ورزشی شهدای دستجه برگزار گردید.
شير مادر و فوايد فراوان آن براي مادر و نوزاد
جمعه، 23 آذر 1397 - 07:37

شير مادر هميشه تازه و در  دسترس است و هر زمان كه نوزاد احساس گرسنگي كند در اختيار اوست . تغذيه با شير مادر پيوند محبت بين مادر و نوزاد را محكم تر مي كند .

 

ايمني بيمار، رويكردي پيشگيرانه در درمان و مراقبت از بيماران
جمعه، 23 آذر 1397 - 07:29

اولین و مهمترین الزام در بیمارستان آسیب نرساندن به بیماران است. ایمنی بیمار همان اجتناب ، پیشگیری و بهتر شدن نتایج نامطبوع یا آسیب ناشی از فرآیند مراقبت سلامت است و در این میان ایمنی ، فرهنگ کیفیت و مدیریت در کنار هم تاثیر گذار می باشند انجمن پزشکی آمریکا شش هدف را برای افزایش کیفیت در سیستم های بهداشتی درمانی در نظر گرفته است که شامل ایمنی بیمار محور قرار دادن بیمار اثر بخشی سودمندی به موقع بودن و عدالت در ارائه خدمات می باشد.

كاشت پروتز باها BAHA از نوع جديد Attract در بيمارستان عرفان
پنجشنبه، 30 فروردین 1397 - 01:06

روز سه شنبه ٢٨ فروردين براي اولين بار كاشت پروتز باها BAHA از نوع جديد Attract در بيمارستان عرفان توسط اقاي دكتر معماري با موفقيت انجام شد.

دی ان ان